Düğününüzde Beklenmedik Şeyler Olursa

Düğün gününüz, misafirler salonda, her şey planlandığı gibi giderken birileri gelip demir çubukları sahnenin etrafına kuruyor ve beyaz bir perdeyle örtüyor. Hiçbir şeyden haberiniz yok ve bu günün tekrarı da yok. Büyük bir endişe, neler oluyor korkusu ve düğün sahiplerinin olaya müdahale çabası...
Gelinle damat perdenin önüne getiriliyor ve beklemeleri söyleniyor. Perdenin arkasından ne mi çıkıyor? Her gelinle damadın olmasını dileyeceği bir şey :))

 Maroon 5 
Bir müzik grubu için bundan daha güzel bir tanıtım ve müzik videosu olamaz herhalde :) Video yayınlanalı 1 sene olmak üzereve ben şimdi paylaşıyorum evet ama ne fark eder? Mutluluk yüzlerden okunuyor biz de ortak olalım dedim. Haydi videoyu izleyelim ve o coşkuya katılalım ;)9 yorum:

 1. Bu şarkıyı da videoyu da yeni gördüm. İyi ki paylaşmışsınız. Benim gibi ilk kez görenler olacaktır. Güzel bir sürpriz olmuş :-)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürler :) Bence de damat adaylarına duyuralım ;)

   Sil
 2. Vay canına dedim izlerken :) Aceba türkler yaparsa ne olur diyede düşünmedim değil izlerken :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :)) Güzel olur bence. Mesela bir Manga, bir Model bu işi güzel kotarır.

   Sil
 3. Gercekten cok güzel bir sürpriz olmuş. Tam yazında anlattığın gibi. Eline sağlık.

  YanıtlaSil
 4. haha ne kadar sinir bozucu ve ayni zamanda güzel bir sürpriz :) ama guzelligi gorene kadar dayanabilmek önemli ben dayamazdim sanırım :))

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.