HakkımdaYıllarca amacımın ne olduğunu düşünüp durduktan sonra bulamayınca beni çeken şeylere yönelmeye karar verdim. Bir yola çıkma kararıydı bu ve ne kadar çeldirici çıksa da karşıma hiçbirine kulak vermedim.
Önüme çıkan tüm işaretleri ve fırsatları değerlendirerek ilgi alanlarıma dair eğitimler almaya başladım.
Önce Reiki girdi hayatıma ve belki de araladığım kapıyı ardına kadar açan kuvvet o oldu. Onunla çakraları, evrende birçoklarımızın bilmediği bir enerji olduğunu, auraları ve nicesini öğrendim. Reiki Master seviyesine dek geldim. Bu kendi adıma gurur duyduğum adımlardan biri oldu.

Sonra Theta Healing girdi hayatıma. Paralel olarak da spiritüel konularda okumalar ve araştırmalar yapıyordum. Birçok şeyi anlamama ve çözmeme yardımcı oldu. Halen bazı tekniklerini sıkça kullanıyorum.

Numeroloji eğitimim ardından sayıların da bizler için çok büyük anlamlar ifade ettiklerini fark ettim. Onlar tesadüfi sayılar değiller. Her biri bir şifre adeta. Onları çözmemizi ve anlamamızı bekliyorlar. 

Access Bars eğitimiyle kelimelerin gücü girdi devreye ve tabii ki vücudumuzda bulunan özel noktalar. 
Son günlerde sıkça duyageldiğimiz "Söz büyüdür." cümlesinin doğruluğunu öğrendim. O günden beridir de hem uyguluyorum hem de çevremdeki yanlış uygulamaları düzeltiyorum :)
Vücudumuzdaki özel noktalar zaten akupunktur gibi yüzyıllardır uygulanan sistemlerle ortada Access Bars ile ise belli noktalara bası uygularken söylenen sözler bir sihir yaratıyor.

Bu arada alternatif dünya tarihi de ilgimi çekmeye başladı. Bu konuda da aylar süren eğitimler aldım. Pandemi dönemini çok iyi değerlendirenlerdenim. Bu eğitimlerde dinler, semboller, mitoloji, frekanslar ve adını ilk defa duyduğum bir sürü şey girdi hayatıma. E ben de koyuldum onları da araştırmaya.

Tüm bu eğitimler içerisinde değişirken yıllardır görüp durduğum rüyalarıma da el atmak istedim. Önce üç aylık bir rüya analizi danışmanlığı aldım. Danışmanıma rüyalarımı yazıyordum ve belli periyotlarda bunların bana ne demek istediği üzerine konuşuyorduk. Kendimi, iç dünyamı, bilinç dışımı anlamamda çok faydası olan bu uygulamadan sonra da Rüya Analizi eğitimi almadan edemedim.
Artık gördüğüm her şey bana başka şeyler ifade etmeye başladı.

Ve sonrasında Şamanizm hayatıma girdi. Rüyalarım beni oraya yönlendirdi. Şamanizm eğitimi aldım. Bu alanda şimdilik "Doğuştan Gelen Erk Hayvanınızla Tanışma" çalışmaları yaptırıyorum. Bu kadarla kalmayacağı konusunda garantiyi şimdiden vereyim ;)

Rune Taşları ile de aşağı yukarı bu dönemlerde tanıştım. Tarot kartlarından daha derin anlamlar barındırdığı söylenen bu taşlar İskandinav Mitolojisi'ne ait. Onlar hakkında da bir eğitim aldım ancak maalesef eğitim beni çok tatmin etmedi. Kendi çabalarımla bir yerlere kadar geldim. Rune Taşları ile de açılımlar yapıyorum. Danışanlar bir soru soruyorlar ve ben de bu soruya dair bir açılım gerçekleştiriyorum.

Tüm bu eğitimler içimde bir şeyleri harekete geçirdi ve bir kitap yazdım. Yazmadan duramadım. Gerçekten de tüm bu öğrenilen bilgiler bir yerden sonra fazla geliyor ve çıkmak istiyormuş. İçeride "bizi birilerine anlatmalısın!" diye bağrışıp duran binlerce ses düşünün. Tam da öyleydi. Tüm işlerim öyle yolunda ve istediğim gibi gitti ki 2022 Ocak ayında çıkıyor. Umuyorum her biriniz çok sever ve keyifle okursunuz.

Hakkında eğitim aldığım son konu ise şimdilik Ezoterizm. Bana yeni dünyalar açıyor. Beni genişletiyor. Beni büyütüyor.

Her eğitimle kendimi bir nebze daha çok pırıldayan bir yıldıza benzetmeye başladım. Kitap ile bunları aktarıyor olmaksa bambaşka bir alan açtı bana.

Kitabım sayesinde sizlerle buluşacağım günler için çok sabırsızım.
Yeni eğitimlerle kendimi büyütmeye ve sizlere aktarmaya devam edeceğim.
Sevgimle ❤

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.