Hakkımda


Ben Sinem. Bir süredir hayatı anlamaya çalışan bir insan. Neden geldiğimi, nereye gittiğimi düşünürken nasıl gittiğime özen gösteren bir insan. İyi insan olmaya, yardım etmeye, özen göstermeye ve doğru olmaya çalışan, bu nedenlerle kimi zaman tökezleyen ama yine de yolundan vaz geçmeyen Sinem.

Film izlemeyi, kitap okumayı, gezmeyi, keşfetmeyi çok seviyorum. Sayfalarca paylaşımımdan siz de fark etmişsinizdir zaten. Onlar sayesinde hayat benim için anlamlanıyor. Yeni şeyler öğreniyor, yeni dünyalara kapılar açıyor ve her seferinde yeniliyorum kendimi. 
Bence hayat öğrendikçe güzel :)

Hayvanlara özen gösteriyorum, belki insanlara gösterdiğim özenden bir tık daha fazla çünkü onlar konuşamıyor, çünkü dertlerini anlatamıyorlar. Bu evrende nefes alan, yaşayan her canlı gibi onların da çeşitli hakları var. Bunu hep göz önünde bulunduruyorum. Naçizane ricam, siz de bulundurun.

Başka kim miyim ben? Bir yıldız parçasıyım :) Sevildikçe pırıl pırıl parlayan, üzüldüğünde birden ışığı sönen ama yine de dünyayı iyilik kurtaracak diyen. Ben, herhangi biriniz gibiyim ama yolu sadece sevgiden geçen...

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.