İclal Aydın'la Yeni Kitabı; Unutursun İçin Buluştuk

12 Şubat 2017 hayatımın yıldızlı günlerinden biriydi. Zaten sanıyorum ömrü hayatımda yaşadığım en uzun da gündü. Çünkü güne sabah 03:00 sularında uyandım, saat 06:00 da Ankara Garı'ndan İstanbul'a hareket edecek olan trene bir biletim vardı.

O gün için heyecanım iki katlıydı çünkü hem İclal Aydın'la birkaç saat geçireceğim özel bir etkinliğe davetliydim hem de bloglarımız sayesinde tanıştığımız ve gerçekten çok özel şeyler paylaştığımız Yeliz ( Benim Tatlı Hikayem / Tırtılın Düşü ) ile sonunda yüz yüze gelecektik. Sabahleyin 10:30 sularında ilk heyecanlı buluşma gerçekleşti ve ben Yeliz'e kocaman sarılabildim. Yaşadığım heyecanı anlatmam mümkün değil, çok özel ve güzeldi. Her şey ama her şey için Yeliz'e ve eşi Muzaffer'e buradan tekrar çok çok teşekkür ederim :) Sizin gibi güzel insanlar en kısa zamanda çoğalsın dilerim.

Günün ikinci yıldızlı buluşması da elbette İclal Aydın ile olandı. İstanbul Armada Otel'de, davetli bloggerlarla kapalı bir şekilde gerçekleşen buluşmada İclal Hanım her zamanki sıcaklığı ve samimiyetiyle her birimizle tek tek tokalaştı ve hoş geldiniz dedi. Gözlerdeki samimiyet insanı mutlu eden ve gerçekliğine inandıran tek şeydir sizce de öyle değil mi?

Yeni kitabı Unutursun için gerçekleştirilen bu buluşmada hem kitaptan, hem İclal Hanım'dan hem de kendimizden bahsetme fırsatı bulduk. Unutursun; İclal Hanım'ın deyimiyle onun için en özel olan kitabı. Bir Cİhan Kafes'in devamı niteliğinde olsa da o kitabı okumadan da Unutursun'u keyifle okuyabileceğimizi söyledi. Ama içerisinde bir devam hikayesi olduğundan önce Bir Cihan Kafes okunmalı bence.

İclal Hanım, kitabından upuzun bir bölümü de bizler için okurken hikayeye kapılıp gittik hepimiz. Sanki İstanbul'un havası da eşlik etti bizlere. Sicim gibi bir yağmur bastırdı birden, hemen ardından kar yağdı. Bölüm bittiğindeyse yine sakinleşmişti ortalık. Bölümü okuduğu esnada yapabildiğim çekimleri de burada paylaşıyorum sizlerle. Hepsini çekemedim çünkü anı yaşamak daha önemliydi benim için, lütfen kusura bakmayın.


İşte günümün kısa bir özeti sizlerle... 12 Şubat 2017'yi güzeller güzeli ve becerikli mi becerikli Yeliz'le geçirmek hemen ardından da çok severek takip ettiğim İclal Aydın'la buluşmak paha biçilemezdi. Dilerim sizlerinde böylesi paha biçemeyeceğiniz kadar güzel günleriniz olur.
Kocaman sevgilerimle :)

17 yorum:

 1. Nasıl güzel bir gün olmuş! Böylesi günler unutulmaz gerçekten.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ahh İclal Aydın ve Yeliz bir arada benim için aşırı doz oldu galiba ;) Çok heyecanlıydım.

   Sil
 2. Böyle güzel anlarının çoğalmasını dilerim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim :) Dilerim öyle olur, hayallerim o yönde.

   Sil
 3. Bu kadar mutlu olmana çok ama çok sevindim sevgili kızım. Başarılarının devam edeceğini canı gönülden hissdeiyorum ve inanıyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim anneciğim:) (Babam değildir diyerek yazıyorum ama) Öptüm kocaman.

   Sil
 4. Iki sevdigim blogger bir arada. Ne güzel sizi böyle görmek. Sevgiyle kalin. Seni de Yelizi de öpüyorum kocaman.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ahucum çok teşekkür ederiz :) Kocaman öpüyorum ben de, sevgilerimle.

   Sil
  2. Çok teşekkür ederiz Ahu'cum. Seninle de en kısa zamanda tanışmak dileğiyle...

   Sil
 5. Ne güzel bir anı birikmiş öyle Bende severim İclal Aydını Daha nice güzel anılar birikmesi dileğiyle Sevgiler :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim :) İnşallah hepimiz böyle güzel anılar biriktirebiliriz. Sevgilerimle :)

   Sil
 6. ne müthiş bir gün geçirmişsin ben de instagramdan takip ettim
  çok keyifliymiş
  dün habertürkte oylum talu daydı çok sevdim o pozitif duruşunu
  hemen kitaplarını alıp okuyacağım
  sevgiler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Mutlaka okuyun :) Özellikle Bir Cihan Kafes ve ardından yeni kitabı Unutursun'u. Devam niteliğinde ve harika bir hikayesi var.

   Sil
 7. Ne zarif ne seker bir kadin... çok seviyorum Iclal hanimi instagram hesabina da yazmistim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet canım yazmıştın :) Gerçekten de göründüğü gibi sıcacık ve samimi.

   Sil
 8. Neredeyse bir ay olacak. Nasıl geçmiş di mi?
  Unutulmaz bir gündü gerçekten. Dilerim, hep güzel bahanelerimiz olur daha sık görüşmek için. Ben de her şey için teşekkür ederim canım.
  <3

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ah inşallah Yeliz. Hep geçiriyorum içimden tekrar tekrar olsun diye. Rüya gibi gelip geçti <3

   Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.