Bugün Benim Doğum Günüm :)

Zaman kavramı insanlık tarafından uydurulmuş bir şey olmasa ne yaşlarımız olurdu ne de günler ama yine de dünyaya geldiğim günü kutlamak isterdim herhalde. Bir yıl dönümü benim için ve çok değerli :)

Geçen yılki doğum günü mesajıma bakıyorum da 33. yaşım için dilediklerimin hepsine kavuşmuşum. Farkındalıklarım fiziksel anlamda da spiritüel anlamda da artmış. Kendime yine çok şey katmışım. Hayatla kavga etmek yerine onu sevgiyle kabul etmişim ve böylece çevremdeki her şey daha çok istediğim gibi olmuş. Yine diliyorum ki hayat bana güzelliklerle gelsin ve öyle de oldu.
Farkındalıklarımı arttırdığım güzel bir yaşı daha sevgiyle uğurluyor ve yeni yaşıma sınırsız bir sevgiyle açıyorum kollarımı. Bu kez, daha somut adımlar atacağım bir yaş diliyorum. Elle tutulabilir, gözle görülebilir başarılar benim olsun ve oldu. Aklımda öyle güzel fikirler var ki onları elimde de tutabileyim ve onlarla güzel başarılar yakalayabileyim ve oldu.
Bugüne dek ertelediğim her şeyi bu yaşımda bitirebileyim ki yeni projeler olsun önümde ve oldu.
Bu yaşla sevgi, sağlık, huzur, mutluluk, başarı, para ve aşk hayatımda daim olsun ve oldu.
Bugünün kelimesini bir grup arkadaşımla "mucize" olarak seçmiştik. Bu yaşım mucizelerime sahip olduğum yaş olsun ve oldu.
İlk nefesimden bugüne dek beni seven, üzen, benden hoşlanmayan, bir şekilde hayatıma dokunan, bugün ben olmamı sağlayan herkese sonsuz teşekkürlerimle. Hepinizi seviyorum iyi ki vardınız ve var olacaksınız. Sizin sayenizde böyleyim, sizin sayenizde bu güne geldim.
İyi ki doğdum :)
Sevgiyle...

34 yorum:

 1. Ne kadar güzel bir yazı yazmışsın doğum günü kızı <3 iyi ki doğdun adaşım :) dilerim her şey gönlünce olur. İstediğin o somut adımları hakkında hayırlısıysa gerçekleştirmeni diliyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim güzel dileklerin için adaşım :) İnşallah her birimiz hayallerimize erişebiliriz.

   Sil
 2. Dilerim , yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri fazlası ile getirir :))) Sevgiler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim :) İnşallah öyle olur. Sevgiler benden..

   Sil
 3. canım nice mutlu senelere, gelen senelerin giden senelerinden kat be kat güzel olsun :)

  YanıtlaSil
 4. Musmutlu yaşlarn olsun :) İki Akrep ya çok iyi anlaşır ya da nefret eder :) Ben sana çok sempati duyuyorum uzaktan bile olsa. Sevgiler canım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Duygular karşılıklı :) Ben hiç iki akrebin birbirinden nefret ettiğini görmedim ama. Akrepler birbirini hep çok sever ;) Yaşasın akrep gücüüü :)) Teşekkür ederim.

   Sil
  2. Demek ki ben yanlış Akrepleri tanımışım :) Çok özel insanlarız Akrep insanı olarak.

   Sil
  3. Bence de kesinlikle çok özel insanlarız :)

   Sil
 5. Allah hayırlı, güzel bir ömür nasip etsin ❤

  YanıtlaSil
 6. Demek akrep burcusun.Zor dost olurlar :) Nice nice yaşların olsun canım benim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim :) Evet zor olurlar ama olunca da tam olurlar ;)

   Sil
 7. mutlu yıllar diliyorum umarım bu yıl da senin için harika geçer..

  YanıtlaSil
 8. Yeni yaşın sana güzellikler ve huzur getirsin. Nice yıllara... :)

  YanıtlaSil
 9. öncelikle doğum gününüz kutlu olsun yeni yaşınızın öncekinden daha güzel ve dolu dolu geçmesi dileğiyle, doğum gününüzü kutlarken bile naif bir kaleminiz var hayran kaldım doğrusu tebrikler :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim güzel sözleriniz için. İnşallah :)

   Sil
 10. Yeni yaşınızda sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim.
  Her şey gönlünüzce olsun.
  Mutlu yıllar.

  YanıtlaSil
 11. Doğum gününüz kutlu olsun, bu yıl bütün dilekleriniz gerçek olsun :)

  YanıtlaSil
 12. Doğum günün kutlu olsun nice mutlu seneler :))

  YanıtlaSil
 13. Mutlu yıllar. Yeni yaşınızda da hedeflerinize ulaşabilmeniz dileğiyle. :)

  YanıtlaSil
 14. hayatınıza girenler ve hayatınızdan çıkanlar sayesinde bugun bu yazıyı büyük bir merakla ve heyecanla okuyabiliyoruz onların yüzünden sizin sayenizde :) iyiki doğmuşsunuz iyi ki benimde hayatıma dokunmuşsunuz :)

  YanıtlaSil
 15. Kalbi güzel, aklı güzel, yaptığı işler güzel ... Kısacası her şeyiyle güzel insan iyi ki varsın ve iyi ki HER ŞEYDEN KONUŞUYORSUN ! Her ne kadar geç görmüş olsam da iyi ki gördüm de bu vesileyle nasıl güzel bir iyi ki'ye sahip olduğumu anladım. Allah nice güzel seneler nasip etsin sağlık, huzur ve mutluluk dolu. Nice nice dileklerin gerçekleşsin yeni yaşında da inşallah. Doğum günün kutlu olsun canım benim daha nice yaşlara !!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok çok teşekkür ederim :) Nasıl mutlu oldum anlatamam. Allah hepimizi kalbimizdekilere kavuştursun dilerim. Sevgiyle...

   Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.