Perşembe, Kasım 10, 2016

Bugün Bize Kim Geldi - Sezgin Kaymaz

Sezgin Kaymaz kitaplarının ardı arkası gelmiyordu. Sinem bir kitabını daha bitirmiş ve yayımlamak için perşembenin gelmesini bekliyordu. Bugün Sezgin Kaymaz'dan Bugün Bize Kim Geldi günüydü :)

Bugün Bize Kim Geldi de daha önce bahsettiğim kitaplarından farklı olarak kendi hayatından kesitlerle öyküler yazmış Sezgin Kaymaz. Her birinde farklı bir duyguyla dokunacak yüreklerinize ve kimi zaman insanoğlunun ne kadar şaşkın, patavatsız ve duygusuz olabildiğini gösterecek. Gösterirken de öğretecek. Öğrenirken çok gülecek, üzülecek ve hatta ağlayacaksınız.
O satırları okurken ağlamaktan, sesli kahkahalar atmaktan korkmayın çünkü ancak o zaman o hikayelerin size dokunabilmesini sağlayacaksınız. Onu ve ailesini çok daha yakından tanırken, Sezgin Kaymaz olmasını sağlayan olayları da bir bir öğreneceksiniz. 
Blogdaki Sezgin Kaymaz'la ilgili diğer yazılara ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.
Keyifle okuyun.

4 yorum:

 1. sinem neredeyse tüm kitaplarını okumuşsun değil mi.
  çok merak ettim. pinleyeyim ve sonra alayım.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ahh keşke öyle olsa. Henüz başında sayılırım çünkü tam 14 kitabı var yazarın. 15. yi de yayın evine yakın zamanda teslim edecekti Sezgin Bey. Bir kısmını okuyabildim şu ana kadar ve her biri çok güzeldi.

   Sil
 2. Uygun zamanda diğer yazılara da göz atacağım :)

  YanıtlaSil

Copyright © 2015 HER ŞEYDEN KONUŞMALI